لطفا گوشی خود را به حالت عمودی بازگردانید
en همکاری با ما

مــا ســانا هستیـم

ما در تلاشـیم تا صـنایع خدمـاتی را متحـول و زندگی را آسـان‌تر سـازیم.

ما کیستیم؟

ما به فناوری و تاثیر آن بر کارآمدی باور داریم. فناوری، در مفهوم کلی، روش انجام کارهاست و مأموریت ما توسعه به‌روزترین راه‌حل‌های فناورانه برای تحول صنایع است. هدف ما به کار گرفتن استعدادها در ایران و منطقه برای حل پیچیده‌ترین مسایل کسب و کارهاست. با داشتن بهترین تیم، چالش‌های پیش‌رو را با لذت حل می‌کنیم. محصولات ما هر روز بهتر می‌شوند، ولی ما در حفظ مشتریان و برآورده کردن تمام نیازهای کسب و کارشان مصمم باقی می‌مانیم.

اوبــار

خدمـات تـرابری مـطمئن

مـبتنی بر فنـاوری

اوبار پیشرفته‌ترین پلتفرم ترابری با بزرگترین ناوگان حمل بار کشور است. اوبار سیستم قیمت‌دهی لحظه‌ای و رصد برخط را ارائه می‌نماید. ما حمل و نقل کالا را به یک کار بی‌دردسر برای هر دو سمت شبکه (صاحبان بار و راننده‌ها) بدل می‌کنیم.

ورود به سایت اوبــار

آچـاره

خدمـات با کیفیت مـنزل

با چند کـلیک سـاده

آچاره تمام دغدغه‌های خانه شما را با یک اپلیکیشن می‌گیرد. این پلتفرم با نیروهای آموزش‌دیده و مطمئن گستره وسیعی از خدمات منزل را برای شما فراهم می‌کند: از نظافت و باغبانی گرفته تا بازسازی و تعمیرات منزل.

ورود به سایت آچــاره

سادا

شرکت علوم و تحلیل داده

سادا توانمندی‌های علوم داده و هوش مصنوعی را برای همه کسب و کارها فراهم می‌آورد. سادا با استفاده از تکنولوژی‌های علوم داده، یادگیری ماشین و تحلیل کلان داده‌ها به کسب و کارها کمک می‌کند تا تصمیمات مبتنی بر داده گرفته، عملیات خود را بهینه کرده و سود خود را افزایش دهند.

ورود به سایت ســادا

با مـا در تمـاس باشید

شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان فخار مقدم، نبش کوچه بوستان دوم غربی، پلاک ۲۴، طبقه ۱ شماره‌های تماس: ۰۲۱-۵۴۵۳۶۰۰۰ info[at]sanags[dot]ir

شهرک غرب، بلوار دادمان، انتهای خیابان فخار مقدم، نبش کوچه بوستان دوم غربی، پلاک ۲۴، طبقه ۱ شماره‌های تماس: ۰۲۱-۵۴۵۳۶۰۰۰ info[at]sanags[dot]ir